شما هنوز به سیستم وارد نشده اید. - ورود به سامانه
نمایش تاریخچه

قرارداد همکاری دو شرکت NetSuite و Ceridian

Zach Nelson مدیر عامل NetSuite این قرارداد را یک پیروزی بزرگ برای مشتریان خواند.
فراگستر - دو شرکت NetSuite و Ceridian با یکدیگر قرارداد مشارکت در تولید امضا کرده اند.
شرکت NetSuite که در زمینه تولید نرم افزارهای SaaS و برنامه های مدیریت تجاری برای کسب و کارهای متوسط فعالیت می کند، با شرکت Ceridian قرارداد همکاری منعقد کرده است.
شرکت Ceridian یک شرکت بین المللی در حوزه خدمات منابع انسانی است که دفاتری در آمریکا، کانادا، اروپا و موریس دارد
به گزارش فراگستر به نقل از Accounting Today، در نتیجه این توافق ارزشمند، مشتری های NetSuite می توانند به قابلیت ها و امکانات برنامه های حقوق و دستمزد Ceridian دسترسی داشته باشند.
Stuart C. Harvey, Jr مدیر شرکت Ceridian با اشاره به اینکه توافق نامه همکاری Ceridian و NetSuite، راهکاری مناسب برای هر دو شرکت به شمار می رود، گفت بر این اساس مشتری های NetSuite به برنامه های تشکیل پرونده مالیاتی که شرکت Ceridian تولید می کند، دسترسی پیدا می کنند.
Zach Nelson مدیر عامل NetSuite هم این قرارداد را یک پیروزی بزرگ برای مشتریان خواند زیرا طی آن، امکانات ابری ERP تولید شده توسط NetSuite با فناوری و سرویس های تشکیل پرونده مالیاتی شرکت Ceridian که کارکردی جهانی دارد، یک جا جمع شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.
گفتنی است شرکت NetSuite توسط Evan Goldberg و با حمایت های مالی Lawrence J. Ellison مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار اوراکل، در سال 1998 تاسیس شد.
شرکت خصوصی Ceridian هم در حوزه های مختلفی همچون Global Human Resource، Corporate Health and Productivity، US State Health Insurance Exchange Compliance Services و Retail Gift Cards نرم افزار تولید می کند.