شما هنوز به سیستم وارد نشده اید. - ورود به سامانه
نمایش تاریخچه

SAP در اوج

فراگستر - شرکت SAP به عنوان یکی از سردمداران تولید ERP در جهان، روزهای پررونقی را پشت سر می گذارد.
امروزه تقاضاهای جهانی برای استفاده از سرویس های ERP به شدت بالاست و درآمدزایی بخش ERP شرکت SAP به عنوان یکی از لیدرهای بازار، شاهد خوبی بر این مدعاست.
به گزارش فراگستر به نقل از Codestone، شرکت NEC (شرکت چندملیتی فناوری اطلاعات ژاپنی) با استفاده از نرم افزارهای باکیفیت ERP شرکت SAP امیدوار است انقلابی در کسب و کار خود به وجود آورد.
بر این اساس NEC قصد دارد نرم افزار myAgri را در سازمان خود به کار گیرد.
myAgri یک راه حل ERP ویژه حوزه کشاورزی است که استفاده از آن در ایالات متحده بسیار زیاد و چشمگیر بوده است.
SAP علاوه بر ERP محصولات دیگری نیز در حوزه های CRM، SCM، حسابداری و غیره تولید می کند و به نظر می رسد از راه حل های حسابداری این شرکت نیز استقبال خوبی به عمل می آید.
شرکت Interactive Data Corporation در گزارش خود که به موضوع سهم شرکت های نرم افزارهای حسابداری و مالی از بازار جهانی می پردازد، به نرم افزار حسابداری SAP بالاترین امتیاز را داده و آن را در صدر لیست برترین ها جای داده است.
نرم افزار حسابداری SAP قادر است دید روشنی در اختیار مدیران سازمان ها قرار داده و عملکرد سازمان ها را بهبود بخشد.
به همین دلیل صاحبنظران، این نرم افزار را ستوده اند.
جیمز فیشر (James Fisher) معاون ارشد بخش بازاریابی راه حل های مالی شرکت SAP می گوید مدیران ارشد مالی و کارشناسان حوزه مالی با استفاده از راه حل های SAP می توانند بهترین راهکارها را در دپارتمان مالی سازمان متبوع خود عملیاتی کنند و این امر به نوبه خود آنها را قادر می سازد راهکارهای درستی برای کسب و کار خویش در پیش گیرند.